Про результати участі у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

З 20 по 23 листопада 2018 року в м. Києві відбувся ІІ (фінальний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Цей захід ¬– чудова нагода для слухачів МАН презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях. Під час фіналу учасники демонстрували моделі та макети, здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки. В цьому році виставку відвідала міністр освіти і науки України Л.М. Гриневич.

Загалом на виставці-конкурсі було представлено понад 100 інноваційних проектів з різних областей України – переможців І (обласних) етапів виставки-конкурсу. Оцінювали учнівські проекти науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, галузевих інститутів НАН України. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

Команду Харківської області представляли 6 учнів, які показали такі результати: ІІ місце – Іванова Софія, учениця 10-го класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області (номінація «Машинобудування»); ІІІ місце – Переродова Анастасія, учениця 10-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області (номінація «Екологія та ресурсозбереження»).

За результатами участі у виставці-конкурсі всі учасники отримали дипломи та подарунки.