Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

У серпні – вересні 2017 року Комунальним закладом «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» буде проведено
І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (далі – Виставка) (наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 06.07.2017 № 232).

Виставка проводиться в таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

До участі в заході запрошуються учні (вихованці) 8-11-х класів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів і студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації віком від 12 до 18 років включно.

Для участі в І (обласному) етапі Виставки необхідно
до 8 вересня 2017 року надіслати письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на поштову адресу Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» (вул. Скрипника, 14, м. Харків, 61057, із позначкою на конверті «Виставка»).

Журі І (обласного) етапу Виставки визначить у кожній номінації по одному переможцю, які будуть запрошені до участі
у ІІ (всеукраїнському) етапі Виставки.

Умови участі у Виставці, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах: www.man.gov.ua; oblman.kharkov.ua (розділ «Заходи з учнівською молоддю»).